fbpx

Bieganie na Śniadanie

Published on: 17 stycznia 2015

Filled Under: W Biegu

Views: 5750

Tags: , , ,

Jakiś czas temu zawitałem to Być Może – miejsca gdzie można zjeść śniadanie już od 7 rano, ale też dobry obiad w południe, czy napić się wina i zjeść makaron wieczorem. Nie wspominam już o ciastku drożdżowym, przy którym bardzo dobrze pisze się posty na bloga :)

IMG_8178Zgadaliśmy się z właścicielami, którzy też prowadzą aktywny tryb życia, że fajnie było by stworzyć regularny cykl spotkań w Warszawie, gdzie najpierw wspólnie biegami, a później siadamy do wspołnych pogaduch przy śniadaniu. I tak powstał pewien pomysł …

… pomysł na Bieganie na Śniadanie :)

Zastanawiasz się jak zacząć weekend?

RunEat powstał z zamiłowania do biegania i jedzenia, tak więc wracamy do korzeni. Wspólnie z BYĆ MOŻE … mamy dla Ciebie idealny pomysł na dobry początek weekendu – ruszamy z nowym cyklem Bieganie na śniadanie.

Od 7 lutego będziemy się spotykać w każdą sobotę, ale już teraz zapraszamy na prapremierę!

Widzimy się w niedzielę, 25 stycznia o godzinie 9:00 pod Być Może… na placu Unii Lubelskiej.

DSC_0157

Nieważne czy Twoja przygoda z bieganiem dopiero się zaczyna, czy biegasz już od jakiegoś czasu. Bieganie łączy, a dzięki wspólnemu truchtaniu i śniadaniowaniu będziemy mieli okazję do lepszego poznania się i porozmawiania o wspólnej pasji.

Podczas biegów popracujemy też nad techniką, a z czasem wyznaczymy sobie wspólny cel, do którego pomożemy Wam się przygotować.

Po treningu Być Może… zaprasza na wspólne śniadanie. Przygotowali dla nas specjalne biegowe menu.

IMG_8169

Nie myśl dłużej – już dziś nastaw w komórce budzik na niedzielę i zacznij ten dzień jak należy!

Do zobaczenia :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *