fbpx

Przejdź na kosmiczną stronę biegania z RunEat

Published on: 24 marca 2016

Filled Under: Bez kategorii, W Biegu

Views: 6089

Tags: , , ,

To uczucie, które towarzyszy mi w momencie, w którym otwieram pudełko z nowymi butami do biegania, jest porównywalne do tego, kiedy jako mały berbeć otwierałem prezenty pod choinką. Niby wiesz co jest w środku, bo już dawno podejrzałeś, kiedy rodzice chowali prezenty pod łóżkiem, a jednak zawsze towarzyszą temu kosmiczne emocje.

IMG_0375

3 tygodnie temu przeżywałem ten moment po raz kolejny. Kiedy zobaczyłem nowe Nike LunarEpic Flyknit byłem mega podniecony. Jak najszybciej chciałem założyć je na nogi i pójść pobiegać. Całkowicie nowa podeszwa, pierwszy but biegowy ze skarpetą – to musiało być coś epickiego. Za mną kilkanaście epickich treningów, blisko 200 kilometrów w nogach. Od momentu, kiedy zacząłem w nich biegać, zmieniło się moje bieganie – i mówię serio serio. To jest mój but – całkowicie mi podpasował, o czym będziecie mogli poczytać po świętach na blogu.

IMG_0479

fot. Aleksandra Szmigiel - Wiśniewska - runningcreatives

Dziś mam dla Was coś, czego jeszcze nie było. Jak piszę o tym, to sam Wam zazdroszczę. Chciałbym przekazać Wam trzy kupony do zrealizowania w sklepie internetowym Nike na Wasze własne, spersonalizowane, epicko kosmiczne buty Nike LunarEpic Flyknit. Czujecie to? Wybieracie sobie kolory cholewki, swoosha, napisów – innymi słowy buty szyte na zamówienie.

Przejdź na kosmiczną stronę biegania z RunEat

Jak wygląda Twoje epickie miasto, jest w nim coś kosmicznego?
A może Twoja ulubiona trasa biegowa jest nieziemska?

  • W dniach 25 – 28 marca  31 marca wyjdź pobiegać. Nie liczy się dystans ani czas. Niech to będzie epicki bieg.
  • Zainstaluj na swoim telefonie aplikacje Nike+ Running i zarejestruj za jej pomocą swój bieg.
  • Po biegu wejdź na stronę Nike (KLIK KLIK) i zaprojektuj swój epicki, wymarzony, kosmiczny but Nike LunarEpic.
  • Pokaż mi dwie rzeczy – epicki bieg / kosmiczne miasto / nieziemską trasę biegową / poprzez aplikację Nike+ Running oraz projekt spersonalizowanego buta i umieść je w komentarzu do posta na profilu fb RunEat informującego o zabawie.
  • Udostępnij swój bieg oraz projekt buta na swojej osi czasu, bądź instagramie razem z hashtagami  #LunarEpic oraz #EpicRunEat. 

Trzy najbardziej epickie propozycje, pokazujące Twój bieg, a jednocześnie najciekawsze pomysły na Twój własny but Nike LunarEpic dostaną specjalny kod umożliwiający zaprojektowanie swojej kosmicznej pary Lunar Epic. Zwycięzców ogłoszę w piątek 1 kwietnia i nie będzie to Pryma Aprilis :)

Powodzenia. Niech to będzie epickie bieganie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *