fbpx

#runeatkonkurs – biegasz i wygrywasz buty Under Armour

Published on: 21 kwietnia 2015

Filled Under: W Biegu

Views: 5445

Tags: , , ,

Tak siedzę od kilku minut i zastanawiam się jak zacząć ten wpis i nie bardzo szczerze mówiąc wiem jaki dać wstęp. Mógłbym napisać coś o pogodzie, ale to takie dość sztampowe, a z drugiej strony pogoda ma znaczenie dla biegaczy, szczególnie tych, którzy przez zimę mają problem z tym, żeby wziąć I podnieść tyłek z kanapy, żeby wrócić do codziennego biegania.

Impuls

Często jest tak, że aby wcielić w życie jakiś plan działania porzebny jest impuls. Coś co powie tu i teraz, że zaczynasz działać. Kobiety na poprawę humoru idą na zakupy … hmmm… w sumie sam też tak czasami robię …) Nie ma w końcu nic lepszego niż nowa para butów do biegania :)))

#RUNEATKONKURS

A jak o nowych cichobiegach mowa to mam dla Was #runeatkonkurs w którym do zgarnięcia są nowo wprowadzone na rynek bezszwowe buty Under Armour SPEEDFORM Gemini.

111

Charakteryzują się bardzo dobrym dopasowaniem do stopy oraz wysoką amortyzacją. Tu muszę przyznać, że jak włożyłem po raz pierwszy nogę do buta to poczułem fajną miękkość i wygodę. Póki co zrobiłem w nich 20km, dajcie mi jeszcze trochę w nich pobiegać i po jakiejś setce pojawi się moja recka :)

W bucie zastosowano technologię Charged Cushioning, która pochłania energię podczas lądowania stopy i przetwarza ją w energię kolejnego odbicia. Dodatkowym atutem jest także pięciomilimetrowa wkładka 4D Foam zespolona z butem, która oprócz dobrego ułożenia stopy zapewnienia optymalną wentylację oraz odprowadzanie potu. Jak widać w bucie można wyskoczyć całkiem wysoko :)

IMG_8602

Buty wyróżniają się zupełnym brakiem szwów, mogących powodować obtarcia podczas dłuższych treningów. Wszelkie materiały użyte w butach połączono za pomocą ultradźwięków (technologia SPEEDFORM).

Nagrody

Zanim przejdziemy do zasad zobaczcie co można wygrać :)

1 miejsce – buty SPEEDFORM Gemini

2 miejsce – 50% zniżki w sklepie firmowym Under Armour

3 miejsce – 30% znizki w sklepie firmowym Under Armour

DSC_0971

Zasady

Zasady są bardzo proste :)

1. Polub oba fanpejdże na facebooku – RunEat oraz Under Armour Polska.

2. Udostępnij ten wpis na swoim wallu z informacją, że bierzesz udział w konkursie razem z hashtagiem #runeatkonkurs.

3. Zrób zdjęcie pokazujące jak wygląda Twoja radość z biegania i wrzuć je w komentarz do posta na RunEatowym fejsbuniu o konkursie.

4. Zdobywaj lajki – z pośród zdjęć do finałowej 5tki przejdą prace które zgromadzą najwięcej polubień. Jednocześnie zdobywając odpowiednio 5, 4, 3, 2 i jeden punkt.

5. Finałowe zdjęcia zostaną ocenione przez przedstawiciela firmy Under Armour, który będzie mógł przydzielić podobnie punkty od 5 do 1.

6. Kolejne punkty zostaną przyznane przeze mnie.

7. Prace, które zdobędą największą liczbę głosów wygrają odpowiednie nagrody.

8. Na Wasze zdjęcia czekam do końca tygodnia – Niedzieli – 26 kwietnia, godziny 23:59.

9. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni we Wtorek – 28 kwietnia.

Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *