fbpx

Wielka Majówka z RunEat’em

Published on: 15 marca 2017

Filled Under: Podróże, W Biegu

Views: 7523

Tags: , , ,

Kochasz biegać?
Uwielbiasz podróżować?
Lubisz poznawać nowych ludzi?
Masz ochotę przeżyć przygodę życia?
Promienie Słońca powodują, że automatycznie pojawia Ci się uśmiech na twarzy?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK to nie może Cię zabraknąć na Wielkiej Majówce z RunEatem.

Wyobraź sobie, że przez tydzień codziennie rano biegasz w innym miejscu. Budzisz się rano w innym porcie, zza burty widać wznoszące się właśnie w oddali słońce, a Ty z innymi zapaleńcami, kiedy inni jeszcze śpią zakładasz buty do biegania i zwiedzasz okolicę – nie brzmi jak przygoda życia?

Z nikim się nie ścigamy – wspólnie na biegowo poznajemy malownicze wysepki i portowe miasteczka takie jak Hvar, Makarska czy Split … Tak tak … jedziemy do Chorwacji popływać, pobiegać, pojeść owoce morza i poimprezować !!!

b1

Razem z BoatTrip zapraszam na Wielką Majówkę w Chorwacji. Kompletujemy łódkę RunEat’a, a może nawet dwie, czy trzy, które będą pływały pod banderą RUNEAT – jaram się jak małe dziecko :) BoatTrip ze swoimi super skipperami zadbają o to, aby nasze jachty dopłynęły bez problemu codziennie do innego portu, a RunEat zadba o to, żebyście rano mogli rozruszać nogi biegając po okolicy. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia na łódce! 

Nie będziemy tylko biegać! Co powiecie na jakiś mały aquathlonik? Jedno jest pewne – nie będziemy się nudzić !!! 

121

Plan dnia jest bardzo prosty – rano biegamy (kto chce i ma siłę :)), wspólnie na łódce przygotowujemy śniadanie. Już nie mogę się doczekać tych koktajli, które sobie zrobimy ze świeżych owoców kupionych wracając z biegu. Wypływamy – opalamy się, czytamy książkę i dopływamy do kolejnej miejscówki – tam w porcie kupujemy świeżą rybkę, którą przygotowujemy sobie na kolację, a wieczorem impreza. Co powiecie na klimat Piracki? Codziennie jesteśmy gdzie indziej, jemy co innego, biegamy w nowych miejscach – czy może być lepszy pomysł na majówkę?

b5

Kompletujemy łódkę RunEata – specjalnie dla Was na hasło RunEat mamy 100 zł zniżki od BoatTrip. Zapewniam, że nie dam Wam się nudzić i mogę obiecać, że w kuchni (za Waszą pomocą) pokażę jak przygotować dobre owoce morza! Obiecuję też chodzić na imprezy !!! Dołącz do Wielkiej Majówki – Dołącz do Floty 30 jachtów – 300 młodych osób – 170 mil morskich niesamowitej przygody – 7 nocy zabawy – 6 zabytkowych miast – 6 nowych miejsc do biegania – TYLKO JEDNA TAKA SZANSA !!!

b56

Wszystkie informacje odnośnie wyjazdu znajdziecie na stronie:
https://www.theboattrip.eu/rejsy-morskie/majowka-2017-rejs-chorwacja

Z kodem runeat mamy 100kę zniżki – dołącz do mojej łódki, a gwarantuje niezapomnianą przygodę !!!

TERMIN: PIĄTEK 28.04 – NIEDZIELA 07.05

Cena (łódka COMFORT ) 1490 PLN 1390 PLN zawiera:

 • 1 miejsce na jachcie
 • Opiekę doświadczonego skippera
 • Ubezpieczenie AXA Travel
 • Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez ekipę The Boat Trip
 • Ponton do jachtu
 • Koszulki wyjazdowe dla załogi

CENA NIE ZAWIERA:

 • Dojazdu (transport autokarowy w dwie strony – 250 PLN/os.)
 • Taksy turystycznej (7 EUR/os.)
 • Starter Pack (35 EUR/os. – zero kaucji, pełne ubezpieczenie szkód, transit log – pościel i ręczniki oraz sprzątanie końcowe jachtu, gaz, silnik zaburtowy dla jachtu, wifi na pokładzie, transfery lotnisko w Splicie – marina)
 • Zrzutki na miejscu na paliwo, jedzenie i porty (ok. 15-20 EUR/os./dzień – Ważne! Skipper nie uczestniczy w tej składce!)
 • Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny wynikającej z nowelizacji Ustawy – 10 PLN

 

W razie pytań piszcie :)

2 Responses to Wielka Majówka z RunEat’em

 1. fiolentyna pisze:

  Taka aktywna majówka to super sprawa, bo nie dość, że zwiedzasz fajne miejsca, poznajesz ludzi, to jeszcze dbasz o zdrowie i kondycję :) Kusząca propozycja :) Ale mam już plany….:) będzie coś takiego za rok?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *