fbpx

Ze wszystkich sił – wspólne kino

Published on: 2 kwietnia 2015

Filled Under: Lifestyle, Triathlon

Views: 8226

Tags: , , ,

Za kilka dni na ekrany naszych kin wchodzi film, pokazujący, że niemożliwe nie istnieje. Ze wszystkich sił to opowieść o 17 letnim chłopcu, chorym na dziecięce porażenie mózgowe, który ma jedno marzenie – wystartować w zawodach Iron Man.

7681448.3

Problem jest taki, że chłopiec nie chodzi, a ojciec nie jest za bardzo chętny do wystartowania w zawodach.

Juleinowi udaje się namówić ojca do wspólnej walki w drodze do realizacji marzeń. Triathlon zbliża rodzinę, a ojciec i syn wspólnie dążą do tego, co wydaje się niemożliwe.

W tej opowieści kładzie się nacisk na wagę więzi rodzinnych, co w tym kontekście, ma ogromne znaczenie. Jednak, przede wszystkim, to „feel-good movie”! Choć punkt wyjścia jest dramatyczny, opowieść jest piękna, wzruszająca i zabawna. Wychodzimy z kina gotowi, by kochać innych! – mówi Alexandra Lamy, francuska aktorka grająca w filmie rolę matki. 

Zazwyczaj widzimy się na wspólnych treningach czy na starcie jakiegoś biegu. Czas to zmienić i poznać się w cywilnych ciuchach :) Pomyślałem, że fajnym pomysłem było by wspólne wybranie się do kina na ten film – w końcu tematyka sportowa, motywująca i związana z triathlonem (czyli też bieganiem :-))

Tak więc zapraszam na wspólne sportowe emocje.

KIEDY: czwartek, 16.04

GODZINA:  19:50

GDZIE: multikino złote tarasy

Jeżeli masz ochotę się spotkać na wspólne wyjście, a po filmie na symboliczne piwko to dołącz do wydarzenia na facebooku.

Jak tylko wyjdzie repertuar zrobię rezerwację – poproszę o przelewy za bilet i kupie wszystkie bilety, żebyśmy siedzieli koło siebie :)

Mam nadzieję, że do zobaczenia :)

* zdjęcią – źródło filmweb.pl oraz next-film.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *